Plastická chirurgie umožnuje operační řešení významného problému. Jestliže se prsy nevyvinou do takového tvaru či velikosti, který by si žena přála, lze provést jejich zvětšení. Tato tzv. augmentace se provádí také jestliže dojde k úbytku prsní žlázy po jednom či vícečetném kojení a také při nestejné velikosti prsů. Operace má vždy okamžitý a viditelný efekt. Mimořádně velký je vliv na psychiku ženy a zvednutí jejího sebevědomí. Prsy se zvětšují prostřednictvím silikonových implantátů. Používají se špičkové implantáty od renomovaných výrobců. Častým dotazem bývá, zda implantáty nemohou způsobovat nádorová onemocnění prsů. Taková souvislost nebyla nikdy prokázána.

Provedení zákroku

Operace se provádí v celkové anestezii. Chirurg po domluvě s klientkou volí jeden ze tří operačních přístupů - přístup z podpaží, z podprsní rýhy, nebo na hranici prsního dvorce. Poté umístí implantát pod prsní žlázu. V některých případech se implantát vkládá pod prsní sval. Operace trvá 1-2 hodiny.

Doba léčení

Po operaci zůstává pacientka na klinice do následujícího dne. Klidový režim je nutné zachovat alespoň 7 dnů. K plné fyzické aktivitě se vrací do 4 týdnů. Do té doby také zmizí pooperační otok. Efekt operace je trvalý.

Fotogalerie před a po.

Prohlédněte si výsledky naší práce.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.