Zmenšení malých stydkých pysků (labioplastika) 

Zevní pohlavní ústrojí u ženy je kryto velkými a malými stydkými pysky. Velké stydké pysky většinou překrývají malé stydké pysky a tím je chrání od vysychání a nepříjemného dráždění oděvem. Pokud dojde k vývojové vadě anebo prověšení tkáně malých stydkých pysků tak, že začnou přesahovat přes velké stydké pysky, stává se tento stav obtěžujícím a v neposlední řadě také esteticky nevzhledným. Ženy mívají velmi časté problémy při sportu, hygieně i při sexu.

Provedení zákroku

Plastická úprava přesahujících malých stydkých pysků je tedy zcela namístě a má své opodstatnění. Operace probíhá v analgosedaci v kombinaci s lokálním znecitlivěním, nebo v celkové narkóze. Výkon spočívá v chirurgické korekci tvaru malých stydkých pysků a trvá přibližně 1 hodinu. Po operaci může vzniknout mírný otok, který zmizí během několika dní. Úpravy stydkých pysků se hojí poměrně rychle a ke zhojení dojde do 2 týdnů.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.