Zkušenosti
našich pacientů

Nadšení při pohledu do zrcadla, změněný život, nebo absolutní štěstí. To jsou jen některá z mnoha hodnocení práce našeho týmu. Přečtěte si sami zkušenosti a zážitky našich pacientů, kterým jsme pomohli splnit jejich sen.

Perfektní nos od MUDr. Hlavy


Mám zkušenosti z plastické chirurgie z celého světa, ale pan MUDr. Pavel Hlava je nejlepší v oboru. Nedoufal jsem, že mi už někdo pomůže vymodelovat můj nos. Předešlé reoperace nedopadly dobře a už jsem nedoufal, že je v České republice odborník, který by mi vrátil sebevědomí a přirozenost.... Pan doktor je kouzelník a mistr ve svém oboru. Můj nos je perfektní a já jsem opět šťastný. Ještě jednou děkuji.
Tomáš, 39 let

Krásná prsa od MUDr. Vraspírové


Dnes jsem měsíc po operaci prsou u doktor Blanky Vraspírové. Mohu říct, že jsem naprosto spokojená a paní doktorka předčila má očekávání. Chtěla bych poděkovat celému týmu kliniky. Velmi milý a ochotný personál, kterému záleží na spokojenosti pacienta. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, už neváhám. Budu jen doporučovat! ???? Děkuji!
Pavla, 30 let

Záda jsou božská!


Dobrý den, chci moc poděkovat panu doktorovi Lucákovi. Podstoupila jsem u pana doktora liposukci zad, zákrokem MICRO AIR a jsem moc spokojená. Záda jsou božská! Žádná modřina, minimální rekonvalescence (2 dny) a hlavně žádná narkóza! Bezbolestný zákrok, skvělý výsledek! Moc děkuji pane doktore!
Dana, 48 let

Dej sbohem GLABELE!


Naprosto spokojena s tím, že jsem šla na botox. Už pár let mě trápila glabela uprostřed čela, paní doktorka Vraspírova aplikovala botox a já jsem nadšena. Mimika zůstala, ale vráska se nedělá. Opravdu paráda, můžu každému doporučit. Prostě nejlepší rozhodnuti, co jsem udělala!
Jana, 33 let

Nemám obličej jako figurína - krása a přirozenost


Je mi 59 let a před více než třemi roky jsem se rozhodla pro operaci obličeje a očních víček a vybrala si pana MUDr. Miroslava Krejču. S výsledkem jsem moc spokojená, vypadám naprosto přirozeně, žádná vosková figurína. Prostě je to omlazení o hezkých pár roků. I hojení proběhlo rychle a bez sebemenšího problému. Celému kolektivu kliniky dávám jedničku s hvězdičkou, profesionální a zároveň velice lidský přístup a každé ženě, která uvažuje o podobném zákroku, vřele doporučuji.
Lenka, 59 let

Výsledek výplní předčil všechna má očekávání


19. 4. 2018 jsem na základě zkušeností své kamarádky navštívila MUDr. Květu Gazdíkovou. Paní doktorka je velice milá a veliký odborník. Výsledek výplní na bázi kyseliny hyaluronové předčil všechna má očekávání. Omládla jsem o deset let. Všem doporučuji!
Monika, 48 let