Plazmaterapie

Podporuje proces regenerace tkáně a tím zlepšuje kvalitu pokožky, vyhlazuje jemné rysy obličeje, dekoltu a rukou. Kromě toho je rovněž účinnou kúrou pro vytáhlou kůži, pozůstatky po akné nebo hypertrofické jizvy. Aplikace injekce A-PRP do pokožky hlavy stimuluje buňky vlasového váčku a okolní mikrocirkulaci. Zlepší se tak vitalita, barva a jas vašich vlasů, zpomalí se jejich ztráta a zároveň se aktivuje jejich růst.

Obnova buněk

Plazmaterapie je omlazující proces v buňkách vlastního těla, respektive v buňkách obsažených ve vlastní krvi. Tato metoda působí na buněčné úrovni za pomoci vlastní krevní plazmy obohacené o krevní destičky. Stárnutí pleti je způsobeno přirozenou ztrátou kolagenu. Podstatou plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce a tím jeho nahrazování. Ošetření se provádí ambulantně. Spočívá v odebrání malého vzorku krve a oddělení červených krvinek od plazmy. V ní se aktivují z krevních destiček a leukocytů růstové a regenerační faktory, které nastartují procesy obnovy a tím také omlazení pleti. Již po jedné až dvou aplikacích je viditelný rozdíl. Kůže se stává pevnější a vrásky méně nápadné. Omlazení lze provádět v oblasti celého obličeje, v okolí očních víček, na krku a v dekoltu a rovněž tak i na rukou. Bezprostředně po výkonu se mohou v místech vpichu objevit drobná začervenání. Tato reakce je normální a do druhého dne vybledne. Aplikace zabere přibližně 30 minut. Efekt přetrvává obvykle okolo 6 měsíců.

Léčba padání vlasů

Plazmaterapie používá k léčbě padání vlasů vlastní krevní plazmu obohacenou o růstové faktory a proteiny, izolované z krevních destiček.Tyto aktivní látky podpoří buňky ve vlasových folikulech k růstu a proliferaci, zlepší se i mikrocirkulace a tím zásobování kyslíkem a živinami. Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a růstu vlasů  i v místě již vytvořených lysin. Zlepší se kvalita vlasů.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.