Omlazení velkých stydkých pysků Desirial 

  • Omlazení látkou tělu vlastní
  • Při ošetření pracujeme s plně vstřebatelným gelem Desirial na bázi kyseliny hyaluronové
  • Ochrana před zanesením infekce
  • Zvětšení velkých stydkých pysků působí i jako prevence proti zanesení infekce
  • Rychlé a bezbolestné ošetření
  • Ošetření provádíme ambulantně a v lokální anestezii. Trvá jen 20–30 minut
  • Omlazení intimních partií se promítne na vašem intimním životě zkvalitněním sexuálních prožitků

Provedení zákroku

Pomocí výplně Desirial efektivně omladíme vaše nejintimnější partie. Výplň na bázi kyseliny hyaluronové je tělu vlastní, a tak bezproblémově zvětší přirozený objem velkých (vnějších) stydkých pysků a hydratuje vulvo-vaginální oblast.

Po ošetření zažijete zkvalitnění sexuálních prožitků. Aplikace výplně Desirial zároveň zlepšuje stav sliznice a působí jako prevence zanesení infekce.

Bezbolestné ambulantní ošetření, které trvá jen 30 minut

Dermatoložka před samotným ošetřením vaše intimní partie vydesinfikuje a následně tenkou jehličkou aplikuje anestetikum. Poté přímo do velkých stydkých pysků aplikuje kanylkou výplň Desirial s kyselinou hyaluronovou. Díky anestetiku je ošetření bezbolestné, navíc se provádí ambulantně a trvá jen 20–30 minut.

Prevence zanesení infekce do intimních partií

Výplň Desirial je první vstřebatelný gel, který byl vyvinutý přímo pro intimní zdraví žen. Výplň je na bázi kyseliny hyaluronové – látky tělu vlastní, zodpovědné za hydrataci a regeneraci. Do vašeho těla tak aplikujeme látku, na kterou tělo reaguje velmi příznivě.

Zvětšení velkých stydkých pysků výplní Desirial je vhodné pro ženy, které touží po omlazení intimních partií, má ale i další pozitivní účinek: působí jako účinná prevence zanesení infekce do intimní oblasti.

Desirial je první výplň svého druhu v Evropě, která je registrovaná jako zdravotnický prostředek a získala označení CE. Splňuje tedy všechny požadavky a normy na bezpečnost a ochranu zdraví

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.