Výjimečné prostředí
a vybavení

Navštivte naši kliniku v Praze na Chodově a přesvědčte se sami, že špičkou v oboru jsme nejen díky zkušenému a profesionálnímu týmu, ale také díky vlídnému a individuálnímu přístupu, příjemné atmosféře a technickému zázemí.

Výjimečné prostředí a vybavení

Navštivte naši kliniku v Praze na Chodově a přesvědčte se sami, že špičkou v oboru jsme nejen díky zkušenému a profesionálnímu týmu, ale také díky vlídnému a individuálnímu přístupu, příjemné atmosféře a technickému zázemí.

Nadstandardní technické vybavení a služby

Klinika Medico Beauty, je vybavená ambulancemi sloužícími konzultacím s plastickými chirurgy. Oddělení estetické dermatologie je koncipováno pro provádění ambulantních zákroků. Plastická chirurgie disponuje dvěma high-tech operačními sály a rozsáhlou luxusní lůžkovou částí.

Nádherné pokoje jsou vybaveny špičkovými polohovacími postelemi, TV a samozřejmě vlastní koupelnou s WC. S ohledem na maximální bezpečnost je tato část kliniky vybavena  monitorovací technikou pro nepřetržitý dohled zdravotního personálu a pohotovostního lékaře. Celý komplex je plně klimatizován. Pro klienty je připraveno diskrétní bezplatné parkování přímo v budově. Samozřejmostí je Wi-Fi pokrytí, mezinárodní kuchyně a limousine service.

Příjemné prostředí v dostupné a klidné lokalitě.

Vítejte na naší klinice v Praze. Prohlédněte si krásnou recepci, příjemné ambulance, špičkově vybavené sály, JIP a sesternu, nebo i nádherné pokoje. Navštivte nás osobně a zjistěte, že vaše přání vám my pomůžeme splnit.

\

MUDr. Blanka Vraspírová

Plastický chirurg

Lékařka s více než 25-ti letou praxí v oboru plastické a estetické chirurgie. Je členkou většiny významných lékařských společností, komisí a asociací. Prim. MUDr. Blanka Vraspírová se pravidelně účastní zahraničních kongresů, kde školí lékaře z celého světa. Je mezinárodní školitelkou společnosti IME Academy, vyučuje převážně nové metody níťových technik celého těla. Je držitelkou desítek certifikátů a ocenění v oblasti plastické chirurgie, estetické medicíny a laserové terapie.

300↑

zákroků

Více než 300 různých typů zákroků v oblasti plastické chirurgie, dermatologie a estetické medicíny. 

30↑

let praxe

Naši lékaři, patřící ke špičce v oboru, mají mnohaletou praxi i na mezinárodních pracovištích.

50 000↑

spokojených klientů

Díky našemu špičkovému týmu máme u nás i v zahraničí již několik desítek tisíc spokojených klientů.

1↑

klinika

Poskytujeme komplexní servis a nejrozsáhlejší spektrum zákroků, jsme největší a nejmodernější klinika v ČR.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.