Modelace postavy po bariatrické chirurgii 

Bariatrickou chirurgií dochází k velkému úbytku hmotnosti, což má za následek vznik laloků volné visící kůže. Prakticky vždy k tomu dochází v břišní oblasti, navíc mohou být také postiženy paže a stehna. Typickými výkony jsou plastika břišní stěny, paží, stehen, zad a hýždí, které bývájí většího rozsahu než obvykle. Tyto plastické operace umožňují - za cenu jizvy -daný stav napravit. Jizva časem podstatně vybledne, nicméně přetrvává. Efekt operace však je velmi výrazný a dlouhodobý. Lze říci, že teprve po provedení těchto plastických operací se dostavuje plný efekt bariatrické chirurgie.

Provedení zákroku

Operace se provádí v celkové anestezii. Podstata operací spočívá v uvolnění kůže s podkožím, jejím vypnutím a odstraněním jejího přebytku. Je-li třeba, zpevňují se během výkonu i svaly. Operace trvá 2 až 3 hodiny.

Doba léčení

Po operaci zůstává klient na klinice nejméně 24 hodin lépe však 2 - 3 dny. Následující dva dny se smí pohybovat jen velmi omezeně a musí chránit operovanou část před napnutím. Klidový režim je třeba zachovávat týden, návrat k plné fyzické zátěži přichází v úvahu za 4 až 6 týdnů.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.