Tak jako na jiných částech těla, i na pažích dochází k uvolňování kůže. Její přebytek působí esteticky nevhodně. Tento negativní efekt je zvláště patrný, došlo-li současně také k redukci celkové tělesné váhy.

Provedení zákroku

Podstatou výkonu je odstranění přebytečné kůže a podkožních vrstev, čímž paže tak získají jemnější a mladistvější vzhled a odstraní se tak nevzhledný provis volné kůže. Výkon lze kombinovat s odsátím tuku. Operace se provádí v celkové anestezii řezem na spodní straně paže. Přebytečná kůže se odstraní a v případě nadbytku tuku je tento tuk odsán. Operace trvá 1 – 2 hodiny.

Doba léčení

Po operaci se navléká elastické prádlo, které se nosí po dobu osmi týdnů. Po operaci je vhodná hospitalizace po dobu 1-2 dnů. První týden po operaci doporučujeme klidový režim. Náročné fyzické aktivity je vhodné vynechat po dobu 2 měsíců. Návrat k pracovním aktivitám je obvykle do 2 týdnů po operaci.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.