Bezbolestná mezoterapie

Mezoterapie prováděná pomocí revolučního injektoru Needle Concept slouží k šetrnému rozzáření, projasnění a omlazení pokožky, vyhlazení jemných vrásek, jizviček a nerovností obličeje, krku a dekoltu a redukci pigmentu. Léčí také padání vlasů.

Needle Concept

Invazivní mezoterapie je minimálně invazivní postup, praktikující se prostřednictvím mikrojehliček, za pomocí kterých se do pokožky vstřikují účinné látky. Jde především o látky, které mají velký význam v regeneraci tkáně. Nejčastěji jsou to vysoké koncentrace kyseliny hyaluronové obohacené o vitamíny, aminokyseliny a koenzymy. Jehlička zpravidla proniká zhruba 0,4 mm do střední vrstvy kůže (tzv. mezodermis). Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat. 

Díky aplikaci pomocí unikátního injektoru Needle Concept je aplikace v podstatě bezbolestná, rychlá a šetrná.

Výhody a možnosti injektoru 

Veškerá aplikace je téměř bezbolestná

Možno aplikovat v celé oblasti těla

Díky šetrné aplikaci menší bolestivost po zákroku

Metoda intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx

Aplikace kyseliny hyaluronové 

Aplikace speciálních mezokoktejlů 

Aplikace produktu Cellular Matrix

Injekce autologní plazmy bohaté na trombocyty

Injektor U225®

Francouzský injektor U225® je nejmodernější způsob aplikace mezoterapie, který je v současnosti na trhu k dispozici. Je jedním z nejoblíbenějších mezoinjektorů vůbec. Plně automatický, poháněný pneumatickým tlakem generovaným vzduchovým kompresorem. Injektor má dva základní módy, které umožňují manuální i automatizovanou aplikaci. V přerušovaném režimu může uživatel měnit frekvenci vpichů od 1 za 3 sekundy až na 300 vpichů za minutu. Tato univerzálnost může prakticky uspokojit jakoukoli techniku. Rychlost vstřikování je také snadno nastavitelná.

Pneumatický tlak odlišuje toto zařízení od všech ostatních na trhu. Tato jedinečná specifikace umožňuje injektoru významně rychlejší vstřikování, stejně jako rychlejší pohyb jehly. Rychlost jehly umožňuje mnohem rychlejší kožní punkci, což způsobuje, že vpich je prakticky bezbolestný.

Další inovativní funkce. Během procesu vstřiku se pohybuje pouze jehla na rozdíl od většiny ostatních zařízení, kde se jehla a stříkačka pohybují jako celek. Tím je dosaženo přidané stability a méně vibrací při vstřikování. Pohybem pouze jehly se snižuje bolestivost pro pacienta.

Léčba padání vlasů

Vlasová cibulka reaguje citlivě na každou změnu, i na nedostatek výživných látek. Použitím vlasové mezoterapie aplikujeme koktejl minerálů, vitamínů, biopeptidů, koenzymů nukleových kyselin a jiných účinných látek přímo mezi vlasové cibulky, kde dojde k proliferaci (množení) vlasových buněk, a celkově revitalizaci vlasového váčku. Zkrátka obnovíme vlasový porost.

Další metodou k léčbě padání vlasů je aplikace krevní plazmy obohacené o růstové faktory a proteiny, izolované z krevních destiček. Tyto aktivní látky podpoří buňky ve vlasových folikulech k růstu a proliferaci, zlepší se i mikrocirkulace a tím zásobování kyslíkem a živinami. Nejprve se zastaví padání vlasů, poté dojde k postupnému zahušťování vlasového porostu a růstu vlasů  i v místě již vytvořených lysin. Zlepší se kvalita vlasů.

Nástup efektu je individuální, některé postupy se doporučují absolvovat vícekrát, s odstupem 3-4 týdnů.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.