Ďábelsky ploché bříško za

33 333,- Kč

Využijte jedinečné možnosti a nechte si splnit Vaše přání právě teď! Zarezervujte si svůj termín co nejdříve a získejte ďábelské podmínky. Tumescentní vibrační liposukce pomocí jedninečného přístroje MicroAire. Zavolejte nám, nebo napište, naše koordinátorky Vám vše zařídí.

Ďábelské léto je tu.

V ceně akce získáte:

Konzultace s plastickým chirurgem Medico Beauty (cena konzultace se následně odečte z ceny zákroku)

Předoperační vyšetření

Kompletní zákrkok Tumescentní vibrační liposukce 1 oblasti - břicha

Kompresní prádlo 

Podmínky akce Ďábelsky ploché bříško za 33 333,- Kč

Platnost akce je pouze na zákroky provedené v termínu 1. 7. 2018 – 31. 8. 2018

Akce se vztahuje pouze na tumescentní  vibrační liposukci 1 oblasti - břícha

Klinika si vyhrazuje právo klienta/ku odmítnout, pokud nesplní podmínky pro zákrok

Akce může být ukončena dříve při naplnění kapacity kliniky

Výhody tumescentní vibrační liposukce oproti klasické:

Krátká doba výkonu

Šetrnější díky vibracím

Větší efektivita odsátí

Menší bolest po zákroku

Méně modřin 

Méně otoků 

Jemnější pohyby kanyly

Kratší rekonvalescence 

Provedení zákroku

Zákrok se provádí v lokální anestezii. Do předem vyznačených oblastí se napustí tumescentní roztok s lokálním anestetikem a látkami upravující vnitřní složení organismu. Po nástupu anestetika se do drobných řezů délky 3-4 mm specifických pro konkrétní lokality zavádí odsávací kanyla, kterou se odsává tuk speciální kanylou.  Množství odsátého tuku by nemělo přesáhnout 2 000 ml - 3 000 ml. Zákrok netrvá déle než 1 hodinu.

Doba léčení

Bezprostředně po zákroku se ihned navlékají elastické návleky. První dny po zákroku je důležitý klid na lůžku. Vstupy pro kanyly jsou bodovité, ošetřují se pouze náplasťovým stehem a stopy po nich se časem zcela ztratí. Elastické návleky je nutné nosit až 1 měsíc podle doporučení lékaře. Efekt operace - odstranění tukového polštáře je trvalý. Zákrok je možné podle potřeby s určitým časovým odstupem opakovat.

Mám zájem o ďábelsky ploché bříško

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Medico Fertility s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Podmínky a poučení o ochraně osobních údajů.