Křečové žíly (varixy) a jejich moderní odstranění 

Nabízíme všechna nejmodernější dostupná řešení umožňující specializaci na moderní léčbu křečových žil ve všech stádiích

  • Citlivé, rychlé a efektivní řešení
  • Minimální zatížení a rekonvalescence

Křečové žíly dolních končetin rozdělujeme podle velkosti:

Metličkovité žilky (pavoučkovité varixy) – jedná se o drobné červené žilky o průměru pod 1 mm.
Retikulární varixy rozšířené modré žilky o průměru 2-3 mm.
Kmenové varixy velké rozšířené žíly, které již vystupují nad kožní povrch a dosahují průměru až několik desítek milimetrů.

Hlavním příznakem, udávaných většinou nemocných ve stádiu kmenových varixů jsou křeče v nohách a výrazná žilní kresba. Na křečové žíly trpí každá třetí žena a každý čtvrtý muž. I když v počátečním stádiu křečové žíly nemusí klienta kromě estetického hlediska nijak omezovat, progrese onemocnění může v konečném stádiu způsobovat závažné zdravotní komplikace včetně trombózy žil, vzniku bércových vředů a plicní embolii.

Na klinice Medico Beauty & IVF Clinic nabízíme všechny v současnosti dostupné nejmodernější ambulantní i operační metody a techniky, které nám tak umožňují se specializovat na moderní léčbu křečových žil ve všech stádiích – od nepatrných metličkových a retikulárnich varixů až po rozvinutá onemocnění se silnými a vinutými kmenovými křečovými žilami.

Zastaralá operační řešení tzv. strippingem (u starších klinik, na pojišťovnu a u státních zařízení) jsou velmi invazivní, bolestivá, vyžadují dlouhý pobyt v nemocnici, dlouhou dobu zotavení. Jsou také provázena krvácením a vznikem jizev. Proto je velmi důležité zvolit s rozmyslem kliniku a specialistu, který umí řešit tuto problematiku komplexně, má bohaté teoretické a praktické zkušenosti s nejmodernějšími metodami a technologiemi, které jsou šetrné a nevyžadují náročnou rekonvalescenci.

Naši specialisté dosahují dlouhodobých kvalitních výsledků a poskytují péči v celém rozsahu možností léčby. Objednejte si osobní a nezávaznou konzultaci obsahující klinické a ultrasonografické vyšetření, na základě kterého, umí naši specialisté Medico Beauty & IVF Clinic doporučit nejvhodnější postup léčby zaručující citlivé a rychlé řešení s minimalizovaným zatížením a rekonvalescencí. Drtivá většina zákroků je prováděna pouze ambulantně, kdy po zákroku se lze ihned vrátit k běžným aktivitám.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.