Pomůžeme splnit vaše přání

Jsme největší a nejmodernější klinika estetické medicíny v ČR. Náš tým tvoří špičkoví odborníci. Naše vybavení je to nejlepší možné a spektrum zákroků to nejširší možné. Vaše přání, sny a touhy vám pomůžeme splnit. Objednejte se na konzultaci a naši lékaři udělají vše pro vás, vaši spokojenost, zdravé sebevědomí a především vaše zdraví. Přijďte a přesvědčte se sami.

Dny Marianne v MEDICO BEAUTY

Víkend splněných přání v MEDICO BEAUTY

Nechte si splnit vaše přání během dnů Marianne. Letošní ročník je výjmečný, jedinečný a plnoletý. Proto i my jsme se rozhodli být součástí. Více informací a podmínky se dozvíte po rozkliknutí banneru.

Prováděné zákroky

Naše klinika nabízí nejširší spektrum zákroků, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. Díky tomu, že se naši lékaři dále vzdělávají, můžeme poskytovat péči na té nejvyšší úrovni.

300

zákroků

Více než 300 různých typů zákroků v oblasti plastické chirurgie, dermatologie a estetické medicíny.

30

let praxe

Naši lékaři, patřící ke špičce v oboru, mají mnohaletou praxi i na mezinárodních pracovištích.

50 000

spokojených klientů

Díky našemu špičkovému týmu máme u nás i v zahraničí již několik desítek tisíc spokojených klientů.

1

klinika

Poskytujeme komplexní servis a nejrozsáhlejší spektrum zákroků, jsme největší a nejmodernější klinika v ČR.

Tým špičkových lékařů

Náš tým tvoří lékaři napříč všemi obory estetické medicíny. Každý z nich patří k nejlepším v oboru. Díky mnohaletým zkušenostem získaných, jak u nás v ČR, tak na zahraničních pracovištích a stážích, můžeme opravdu nabídnout tu nejlepší možnou péči.

Příjemné prostředí v dostupné a klidné lokalitě.

Vítejte na naší klinice v Praze. Prohlédněte si krásnou recepci, příjemné ambulance, špičkově vybavené sály, JIP a sesternu, nebo i nádherné pokoje. Navštivte nás osobně a zjistěte, že vaše přání vám my pomůžeme splnit.

Výjimečné prostředí
a vybavení

Navštivte naši kliniku v Praze na Chodově a přesvědčte se sami, že jedničkou v oboru jsme nejen díky zkušenému a profesionálnímu týmu, ale také díky vlídnému a individuálnímu přístupu, příjemné atmosféře a technickému zázemí.

Zkušenosti našich pacientů

Krásná prsa od MUDr. Vraspírové

Dnes jsem měsíc po operaci prsou u dokto Blanky Vraspírové. Mohu říct, že jsem naprosto spokojená a paní doktorka předčila má očekávání. Chtěla bych poděkovat celému týmu kliniky. Velmi milý a ochotný personál, kterému záleží na spokojenosti pacienta. Pokud bych se měla znovu rozhodnout, už neváhám. Budu jen doporučovat! ???? Děkuji!
Pavla, 30 let

Nemám obličej jako figurína - krása a přirozenost

Je mi 59 let a před více než třemi roky jsem se rozhodla pro operaci obličeje a očních víček a vybrala si pana MUDr. Miroslava Krejču. S výsledkem jsem moc spokojená, vypadám naprosto přirozeně, žádná vosková figurína. Prostě je to omlazení o hezkých pár roků. I hojení proběhlo rychle a bez sebemenšího problému. Celému kolektivu kliniky dávám jedničku s hvězdičkou, profesionální a zároveň velice lidský přístup a každé ženě, která uvažuje o podobném zákroku, vřele doporučuji.
Lenka, 59 let

Konečně mám perfektní nos díky MUDr. Hlavovi

Mám zkušenosti z plastické chirurgie z celého světa, ale pan MUDr. Pavel Hlava je nejlepší v oboru. Nedoufal jsem, že mi už někdo pomůže vymodelovat můj nos. Předešlé reoperace nedopadly dobře a už jsem nedoufal, že je v České republice odborník, který by mi vrátil sebevědomí a přirozenost.... Pan doktor je kouzelník a mistr ve svém oboru. Můj nos je perfektní a já jsem opět šťastný. Ještě jednou děkuji.
Tomáš, 39 let

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.