Prodloužení mužského přirození (elongace penisu)

Zvýšení sebevědomí, odstranění problémů v intimní oblasti a odstranění frustrace, nabízíme mužům operačním zákrokem prodloužením penisu. Zákrok může podstoupit každý muž, nezávisle na aktuální délce penisu. Operace se provádí v celkové narkóze.  Penis je vlastně živé houbovité těleso, a proto do něj nelze řezat, ani jej ničím nastavovat. Pokud se tak stane, v poškozené tkáni dojde k projizvení a penis se při erekci může v tomto místě prohýbat.

Provedení zákroku

Jediná možnost prodloužení je uvolnění té části, která je připevněna ke kosti stydké. Při operaci je řez veden ve tvaru obráceného V v ochlupené části nad kořenem údu. Po proniknutí do hloubi je přerušen nebo vyříznut vaz, který fixuje začátek tělesa údu ke stydké kosti. Tím dochází k uvolnění, které se projeví prodloužením údu o 1-3 centimetry, což je individuální, dle délky fixujícího vazu a není možné je předem určit.  Zákrok nemá žádný vliv na potenci, pohlavní styk je možný po zhojení.

Doba léčení

Pooperační průběh je většinou klidný a klient odchází druhý den po operaci po vyndání odsávacího drénu domů. Dostaví se na kontrolu a vyndání stehů, kde je také poučen o péči o pooperační jizvu. Po dobu 14 dnů po výkonu je vhodný klidový režim, přikládání obkladů ke kořeni penisu. Běžné sportování je vhodné asi po měsíci, plavání není vhodné dříve než za 2 měsíce, návrat k sexuálnímu životu cca po 4-6 týdnech.

Domluvte si nezávaznou konzultaci

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.