Ďábelská vůně

BOTULOTOXIN  PROTI POCENÍ

Nadměrné pocení je velice nepříjemný jev, který může být společenským handicapem, obzvláště pro lidi, kteří vystupují na veřejnosti nebo často jednají s klienty. V žádném případě však není důsledkem nedostatečné hygieny a možnosti kosmetických přípravků jsou limitované. Ďábelské léto je tu.

BOTULOTOXIN - zbraň proti pocení

Zvýšená činnost potních žláz se často projevuje lokálně v určitých oblastech těla. Přispívají k ní některé faktory, jako je stres, špatná životospráva, úzkostné stavy, deprese atd. Pokud vás trápí hyperhidróza, nemějte strach, existuje na to řešení.

Botulotoxin můžete nejčastěji znát jako přípravek, který se používá k odstranění vrásek a vyhlazení pleti. Proti pocení působí tak, že zablokuje aktivování potních žláz. Produkci potních žláz lze potlačit v oblastech jako je čelo, podpaží, oblast dekoltu, dlaně, chodidla a ostatní místa, která jsou požadována.

Pomocí botulotoxinu je nadměrná tvorba potu značně omezena. Jeho vylučování se rozloží do větší plochy ostatních částí kůže a problém se zvýšeným pocením v určité oblasti tak zcela vymizí. Účinek trvá obvykle 7-12 měsíců. Poté je nutné aplikaci zopakovat.

Provedení zákroku

Aplikace botulotoxinu je téměř bezbolestná. Několika jemnými vpichy se miniaturní jehličkou aplikuje do vybrané oblasti. Taktéž můžeme použít znecitlivující krém na přání klienta. Zákrok se provádí ambulantně a samotné ošetření  trvá přibližně 20 minut. Účinek přichází pozvolna obvykle během 5 – 7 dnů po zákroku.

Po zákroku

Zákrok nevyžaduje žádnou speciální rekonvalescenci. V případě ošetření dlaní je třeba alespoň 24 hodin neřídit nebo nezatěžovat dlaně fyzickou námahou. Ošetřená místa by se neměla škrábat a třít. Také je doporučeno týden vynechat návštěvu kosmetiky, solária, sauny, bazénů nebo masáže ošetřené oblasti.

Mám zájem o botulotoxin proti pocení

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Medico Fertility s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Podmínky a poučení o ochraně osobních údajů.