Ďábelská krása bez bolesti

AQUASHINE

Jedná se o revoluční ošetření pro revitalizaci a omlazení pleti, odstranění vrásek a pigmentových skvrn a zlepšení elasticity kůže. . Jedná se o nový koncept, který díky pečlivě vybraným účinným složkám, vyskytujících se přirozeně v pokožce, redukuje vrásky, zlepšuje elasticitu pokožky, revitalizuje ji, a zároveň stahuje póry a hydratuje. Ďábelské léto je tu.

AQUASHINE - revoluční mezoterapie

Použití mezoterapie Aquashine je vhodné na oblast obličeje, krku a dekoltu, ale i na omlazení kůže hřbetu rukou. Do kůže je aplikována kyselina hyaluronová a komplex 50 účinných regeneračních látek (24 aminokyselin, 14 vitamínů, 8 minerálů a koenzymů, 4 biomimetických peptidů) jemnými vpichy a to velmi jemnými jehličkami. Aquashine je dostupný ve 2 verzích: Takový, který vyplňuje jemné vrásky a omlazuje pokožku a druhá verze Aquashinu, která omlazuje pokožku, rozjasňuje a redukuje již vzniklou hyperpigmentaci, zpomaluje syntézu melaninu a zároveň působí preventivně antipigmentačně.

Pro dosažení výsledku jsou zapotřebí 3 ošetření s odstupem 1 měsíce, celkem 2-3 ročně pro dosažení konstantního efektu. Klient může podstoupit až 6 ošetření s odstupem 2 týdnů, celkem tedy 5-6 ročně. Kolik ošetření je možno podstoupit závisí na doporučení lékaře a především vše je spojeno s individuálním stavem kůže. Někomu bude stačit jedno až dvě ošetření ročně, někdo jich bude potřebovat více.

Výhody AQUASHINE

Víceúrovňový univerzální přípravek

Vhodný pro všechny typy pleti

Výrazný omlazující efekt

Rychlá revitalizace všech vrstev pokožky

SHINE efekt (efekt záření) už je viditelný v průběhu prvních dnů

PUSH-UP efekt (efekt liftingu a naplněnosti) je patrný už 3-5 den

Doplňkové prvky jako vitaminy, aminokyseliny, minerály a koenzymy

Zajišťuje pro kůži doplňkovou výživu a antioxidační ochranu

Díky injektoru je celý zákrok BEZBOLESTNÝ

Provedení zákroku

Před zákrokem je v první řadě  nutné  absolvovat konzultaci s lékařem na naší klinice. Samotné ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Je lepší, aby klientky přišly na ošetření nenalíčené. Ošetřované místo se potře znecitlivujícím krémem a dezinfikuje se.

Zákrok probíhá tak, že v oblasti obličeje, krku nebo dekoltu lékař injekční stříkačkou a tenkou jehlou pomocí drobných vpichů aplikuje do kůže Revofil Aquashine. Klient podstoupí zákrok ambulantně a trvá v průměru 15 až 60 minut.

Po zákroku

Aby se roztok v pokožce stabilizoval, následuje po zákroku jemná masáž. Následuje přiložení chladivého obkladu a antiseptický krém.

Na místech, která byla ošetřena, se může objevit lehké zarudnutí nebo malý otok, který vymizí během několika hodin po ošetření. Mohou se objevit i drobné modřinky o velikosti malé tečky, které vymizí do několika dní. Jen velmi málo se vyskytují nepatrné nerovnosti pleti, které jsou o velikosti hlavičky špendlíku, ale ty vymizí v průběhu dnů až týdnů.

Mám zájem o Aquashine

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Medico Fertility s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Podmínky a poučení o ochraně osobních údajů.