Ďábelské tělo bez tuku

AQUALYX

Metoda intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx® je novou technologií neoperační korekce lokálních nahromadění tuku. Tento postup nevede ke ztrátě váhy, ale působí výhradně v oblastech, do kterých je přípravek aplikován. Ďábelské léto je tu.

AQUALYX - novinka v odstraňování tuku

Nová patentovaná metoda likvidace tukových polštářů neinvazivním způsobem. Zákrok se provádí ambulantně, je velmi rychlý a bezbolestný díky použití lokální anestezie, která je namíchána již přímo v aplikovaném roztoku. Látka obsažená v Aqualyxu naruší tukovou buňku, resp. její celistvost a bezpečně rozpustí tuk v této buňce, který je poté bezpečně odplaven lymfatickým systémem. Má minimální vedlejší účinky a aplikuje se speciálně navrženou kanylou, zcela bezbolestně.

Od teď už můžete efektivně a účinně vyřešit během chvilky své problematické partie. Ať už se jedná o paže, břicho, boky, hýždě, podbradek, vnitřní kolena, stehna, nebo tuk  v záhybech na zádech.

Tuková vrstva musí být alespoň 1,5 cm silná. Počet sezení není omezen, doporučuje se proceduru 2-4x opakovat.

Díky možnosti alplikace pomocí injektoru může být zákrok ještě efektivnější a šetrnější.

Výhody AQUALYX

7 let výzkumu, trvalý efekt prokázaný klinickými studiemi

Po zákroku není nutné dodržovat žádný speciální režim

Přípravek je bezpečný a 100% biokompatibilní

Je netoxický, působí pouze v místě aplikace

Jedná se bezbolestnou a rychlou proceduru

Vysoká účinnost- úplná destrukce tukových buněk

Ambulantní zákrok bez nutnosti narkózy

Hladký povrch kůže po aplikaci, látka stejnoměrně rozložena

Vzhledem k jiným metodám je cenově dostupný

Mám zájem o Aqualyx

Napište nám a objednejte se na nezávaznou konzultaci. Sami uvidíte, že naše sliby nejsou pouhá slova. Že péče, profesionalita a individuální přístup, jsou u nás samozřejmostí.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Medico Fertility s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Více o způsobu nakládání s vašimi údaji na stránce Podmínky a poučení o ochraně osobních údajů.